You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Компанія займається виробництвом компонентів та систем на основі ПК-сумістних елементів управління.

Ассортимент продукції містить наступні основні розділи:

  • Промислові ПК,
  • Система вводу / виводу,
  • Приводна техніка
  • Програмне забезпечення для автоматизації TwinCAT.

Кожний розділ пропонує свою серію продукції, що може застосовуватися як окремий компонент, так і в якості комплексної узгодженої системи управління.

З моменту свого заснування в 1980 році основою постійного зростання компанії є послідовна розробка інноваційних продуктів та рішень на основі компьютерного керування. Доволі багато різноманітних стандартів у сфері автоматизації були розроблені та впроваджені на світовому рівні саме компанією Beckhoff.

Головними напрямками застосування продукції Beckhoff на сьогодні є  Енергетика, АСУТП в харчовій, сільськогосподарській, паливній, газовій та хімічній промисловості, транспортні системи, бойлерні та котельні станції, насосні і ІТП, вітроенергетика, автоматизація фабрик, заводів, будівель та об'єктів ЖКГ.

Починаючи з  2013 року сервоприводна техніка Beckhoff стала стандартом для застосування в станкобудуванні та високоточних системних решеннях (метало- та деревообробка, робототехніка, пакувальна промисловість, конвеєрна техніка, транспортування та специалізовані комплексні системи).

https://beckhoff.de/

Компанія ТОВ "ІНКОМТЕХ-ПРОЕКТ" є офіційним дистрибутором BECKHOFF AUTOMATION в Україні.

https://www.beckhoff.com/english.asp?beckhoff/ukraine.htm

тел: +38 044 230-01-81

Email: office@i-p.com.ua