You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Beckhoff Automation є одним зі світових лідерів у розробці та виробництві продукції для промислової автоматизації. Компанія спеціалізується на промислових ПК, системах введення-виведення, приводної техніки та ПО для автоматизації TwinCAT. Дані компоненти можуть використовуватись як спільно один з одним, так і добре інтегруються в системи, побудовані на базі інших брендів. Штаб-квартира спільно з відділами розробки, управління логістикою та збутом, виробничими потужностями і штатом для підтримки та сервісного обслуговування, розташовані у місті Ферль, Німеччина. На даний момент Beckhoff Automation має представництва у 75 країнах світу, а з 2019 року і в Україні в особі компанії ТОВ "Інкомтех Проект".

Продукція компаній Beckhoff відповідає принципу універсальності, що базується на відкритих стандартах промислової автоматизації. Технології АСУ ТП, загалом, реалізуються за рахунок програмного забезпечення TwinCAT в межах одного рівня. Кожен з рівнів (збір даних, обробка, візуалізація) зв'язується один з одним за допомогою стандартних протоколів і може бути замінений як на рідні пристрої, так і на продукцію інших виробників.

Також підхід до побудови систем на Beckhoff має на увазі принцип масштабованості. Даний принцип передбачає підключення додаткових датчиків та виконавчих механізмів шляхом простого додавання відповідних модулів введення-виведення та їх ініціалізації в TwinCAT.

Компанія Beckhoff має 30-річний досвід у проектуванні та виробництві власних материнських плат на базі процесорів Intel, корпусів для обладнання і технологій передачі даних. Також окремої уваги заслуговує те, що компанія підтримує на власному складі компоненти для виготовлення своїх виробів з 6-місячним запасом. Це дозволяє забезпечити замовників обладнанням незалежно від ситуації на глобальному ринку.

Продукція компанії Beckhoff Automation.

Промисловий КП (Industrial PC) є центральним елементом будь-якої комп'ютерної системи управління. Асортимент комп'ютерів Beckhoff підходить для широкого кола задач і практично для будь-якої сфери використання.

 

Для роботи з різноманітними видами сигналів, компанія Beckhoff пропонує широку номенклатуру модулів введення / виведення. Крім підтримки поширених типів польових шин (Profibus, Profinet, Modbus і т.п.), пристрої компанії Beckhoff оптимізовані для роботи з власним стандартом промислової мережі EtherCAT, який на даний момент є одним з найбільш швидкодіючих способів передачі даних в сфері промислової автоматизації.

 

Для вирішення завдань позиціонування по одній або декількох осях у компанії Beckhoff існує власна лінійка приводної техніки.


Ознайомитися з продукцією Beckhoff можливо за допомогою тестового обладнання. Детальніше >>

Компанія ТОВ "Інкомтех Проект" є офіційним дистрибутором BECKHOFF AUTOMATION в Україні.

https://www.beckhoff.com/en-en/company/global-presence/kontakt-details_577.html

тел: +38 044 230-01-81
Email: office@i-p.com.ua