You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Beckhoff Automation — відомий виробник компонентів автоматизованих систем управління, який пропонує універсальні рішення для різноманітних сфер застосування.

МOXA  – досить відома компанія-виробник з Тайваню, яка пропонує промислові рішення для организації мереж, обчислювальних систем та систем автоматизації.

SEMIKRON є провідним виробником світу в галузі силових компонентів, модулів та систем в діапазоні середніх значень потужностей ( від 2 кВт до 10 МВт).

Traco Power - компанія Швейцарського походженням, яка специалізується на розробці та виробництві перетворювачів напруги для різних сфер застосування.

VPT Incorporated - компанія родом із Америки, яка пропонує перетворювачі енергії для таких спеціальних сфер як авіоніка, космос та жорсткі індустриальні умови.

Magnachip – корейська компанія, яка розпочала свій бізнес з виробництва кремнієвих напівпровідникових пластин та компонентів силової електроніки на їх основі.

Bopla Gehäuse Systeme - один із відомих німецких виробників в галузі корпусної техніки, а також елементів зовнішніх інтерфейсів, таких як сенсорні экрани та плівкові клавіатури.

HARTING Technology Group - німецька компанія, яка пропонує інноваційні рішення в галузі роз'ємних технологій для рішення завдань різного ступеня складності.

ICP DAS - тайваньска компанія, що пропонує телекомунікаційні рішення та системи збору даних для сегментів ринку, чутливих до цінових параметрів.

ADVANTECH - Тайванська компанія, що пропонує неймовірно різноманітну палітру комп'ютерних рішень практично для любого застосування в любих умовах.

WT Sensor - Компанія родом із Китаю, яка спеціалізується виключно на виробництві сенсорів тиску, а також їх частин переважно для харчової промисловості.

HONEYWELL - американська компанія із світовим ім'ям, яка пропонує рішення, сенсорику та електромеханічні компоненти для спеціальних умов застосування

Binder - один из лидеров мирового рынка в сегменте круглых соединителей, а также является экспертом в разработке соединений в соответствии с требованиями заказчика.