You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Компанія "ІНКОМТЕХ ПРОЕКТ" пропонує послуги в трьох основних сферах діяльності :

  1. Дистрибуція електронних комплектуючих
  2. Розробка і реалізація комплексних проектів в галузі автоматизації
  3. Контрактне виробництво електроніки

         В галузі дистрибуції електронних, електромеханічних компонентів та систем автоматизації наша компанія має в наявності кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть не тільки в пошуку потрібних комплектуючих, а також і в виборі альтернативних варіантів. Доступ до великої кількості складів глобальних постачальників у всьому світі дає можливість нашій компанії орієнтувати клієнтів по ціновим та часовим параметрам тих чи інших компонентів. Також постійний контакт з виробниками дозволяє нашим партнерам мати актуальну інформацію по тенденціям термінів виробництва і постачання, а також орієнтуватися які комплектуючі будуть зніматися виробниками з власної програми виробництва взагалі. Ми будемо раді співпрацювати з кожним клієнтом не як довідкове бюро, а як надійний партнер на довгу перспективу.

        Галузь промислової автоматизації – це напрямок який найдинамічніше розвивається та має гарні перспективи. На теперішній час наша компанія має певний досвід роботи з вибору та постачанню обладнання для задоволення найвимогливіших клієнтів. Сучасні тенденції ринку потребують застосування сучасних досягнень і технологій. Ретельно підібрана номенклатура від всесвітньо-відомих виробників, що пропонується нашою компанією, дозволяє нам впевнено працювати на ринку України навіть в умовах жорсткої конкуренції. Серед запропонованих виробників – компанії, що відрізняються високим рівнем якості своєї продукції, та безкомпромісністю що стосується параметрів надійності. Також наявність власних сертифікованих спеціалістів допомагає нам розробляти рішення комплексних завдань з автоматизації, а співробітництво з інжиніринговими компаніями – реалізувати їх в «залізі» на виробничих площах замовника.

        Все більше і більше з’являється компаній, які намагаються мінімізувати витрати на основні виробничі фонди і вирішують зосередитися на розробках ідей, алгоритмів та схемотехніки, віддаючи саме виробництво модулів чи їх частин в руки професіоналів. В зв’язку з цим в Україні набирають все більшої популярності компанії, які пропонують своїм клієнтам послуги контрактного виробництва електроніки. Ці послуги можуть включати на тільки виробництво електронних модулів та їх частин але й тестування та програмування. І все це професіонали забезпечують в найкоротші терміни та в рамках запланованого бюджету проекту. Наша компанія запрошує до співробітництва саме в цій галузі та хоче повідомити, що готова для цього формувати спеціальний склад активних та пасивних компонентів. Ми радіємо успіхам наших клієнтів та їх значному зростанню тому, що в їхніх здобутках бачимо і свої зусилля.