You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Електронні комплектуючі

Кожний активний компонент містить в собі напівпровідниковий кристал. Електроніка починалась з кристалів германію, далі естафету взяв на себе кремній, зараз в руках розробників радіоаппаратури є надсучасні карбід кремнію та нітрид галію. Особливо значущі ці матеріали для сегменту силової електроніки. Застосування нових матеріалів виявляється оправданым не смотря на более высокую стоимость компонентов на их основе за счет снижения массогабаритных параметров всего изделия. Что в целом позволяет получить существенное преимущество перед разработками на базе устаревших технологий.

Компания ИНКОМТЕХ-ПРОЕКТ предлагает продукцию от многих ведущих мировых производителей силовой электроники - Semikron, MagnaChip, Infineon, ST Microelectronics, ON Semiconductor и другие.

В портфолио компании представлены :

 • IGBT Транзисторы и Модули 
 • Полевые транзисторы ( MOSFETs ), включая компоненты на основе SiC и GaN
 • Полупроводниковые и модульные драйверы управления
 • Силовые сборки до единиц МЕГАВатт
 • Компоненты для применения в низковольтном питании
 • Комплектующие для светодиодного освещения
 • Дискретные компоненты и многое другое

Електромеханічні компоненти

Якщо "Електроніка - це наука про з'єднання", то в цьому розділі наша компанія пропонує саме електроніку. Є галузі, в яких надійний контакт - це запорука безпеки, життєдіяльності, енергосбереження і без цього неможливо уявити майбутнє. Всюди де протікає електричний струм є місце для з'єднань. В номенклатурі нашої компанії присутні передові виробники світу технологій та виробів для електричних з'єднань. Серед таких компаній відомі лідери ринку - HARTING, Samtec, Binder, Phoenix Contact та інші.

Серед номенклатури роз'ємів та з'єднувачів є варіанти для різних секторів економіки :

 1. Енергетика,
 2. Транспорт,
 3. Індустриальний сектор,
 4. Машинобудування,
 5. Хімічна промисловість, 
 6. Автоматизація,
 7. Розумний дім і т.ін.

Корпусні технології

Корпус та його зовнішній вигляд найчастіше є  одним із вирішальних факторів при виборі того чи іншого виробу чи приладу. Розуміння цього факту привело до того, що компанія ІНКОМТЕХ-ПРОЕКТ більше 10 років тому вибрала до своєї лінійки постачальників декілька світових лідерів цього сегменту. Компанії BOPLA та PolyRack закривають своєю продуктовою гамою запити навіть самих вимогливих замовників. Серед номенклатури виробів які пропонуємо :

 • Пластмассові та металічні малогабаритні корпуси 
 • Металічні шафи та стійки ( крейти )
 • Різноманітні аксесуари ( кабельні вводи, вставки, клавіатури, тримачі та фіксатори і т.ін. )

Крім стандартної номенклатури, компанії BOPLA та PolyRack мають можливість модифікації стандартних корпусів згідно вимог або особливостей замовника, а також виготовлення зразків та серійних продуктів згідно технічних креслень та 3Д моделей.